Dyskusja użytkownika:Psychonat

Z ForumBridge.pl Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Zmiana szablonów kolorów karcianych??

Co do BEZ ATU - to Twoja grafika nie bardzo. Pewnie każda grafika będzie nie bardzo. Styl jaki był to color: #0000ff; text-decoration: overline; font-weight: normal; font-size: .75em; Jestem za tym, aby bez atu pisać N (jedna litera) - a nie NT (dwie litery). Mnóstwo opisów jest bardziej czytelnych (jedno pod drugim) W każdym razie piszmy {{n}} - a docelowy kształt się ułoży.

Longin 11:27, 27 sty 2012 (CET)

Ciekawe - specyfikacja wiki dopuszcza font (w swojej naiwności sądziłem, że jest to i tak tłumaczone na span class - ale nie sprawdzałem) - ale po zmniane (przez Ciebie) na span class KOLORY WYŚWIETLAJĄ SIĘ LEPIEJ (zgodnie z moimi wcześniejszymi oczekiwaniami).

Longin 11:03, 27 sty 2012 (CET)


Poprawiłem, przepraszam za zamieszanie, w mojej przeglądarce kolorów nie było widać dlatego zmieniłem nieopatrznie usuwając kolory. Sam kod html też był niepoprawny, sugeruję używanie < span style="..." > zamiast deprecjonowanego w wielu nowszych przeglądarkach < font >

Psychonat 09:12, 27 sty 2012 (CET)

Zielonego trefla przywróciłem, zdecydowanie czarny pik i czarny trefl, to zły pomysł, bo się mieszają. Reszty na razie nie ruszałem.

MarcinW 02:42, 27 sty 2012 (CET)

  • Masz profil na forumbridge.pl?
  • Edytowałeś szablony kolorów karcianych - zmieniłeś na całej wiki... Jesteś pewny tej zmiany... Poprzednie podobały się już paru osobom

Longin 02:00, 27 sty 2012 (CET)