Dyskusja użytkownika:MarcinW: Różnice pomiędzy wersjami

Z ForumBridge.pl Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Powitanie)
(OK)
Linia 3: Linia 3:
  
 
[[Użytkownik:Longin|Longin]] 01:54, 26 sty 2012 (CET)
 
[[Użytkownik:Longin|Longin]] 01:54, 26 sty 2012 (CET)
 +
 +
Generalnie to wygląda tak, że chciałem doprowadzić do stanu gdzie powstanie {{ek}} i szablony z prośbą o nieedytowanie, o tym że to zalążek etc. No wiec zacząłem kopiować Wikipediowe szablony (tak, tak prawa autorskie poczekają xD ), ale one wymagały kolejnych i kolejnych i kolejnych. Dalej nie działają niektóe, choć zwykly Ombox (czy jak mu tam), powinien śmigać. Nie robiłem dokumentacji, bo to dużo kopiowania (ile można gwałcić te prawa?) no i dokumentacja wymaga 40 kolejnych szablonów. :D
 +
Generalnie jeśli coś jest mojego i przydatnego, to opisałem w Pomocy. Reszta to kalka z Wiki z pominięciem Szablon:Sz, kótry na WIkipedii występuje jako Szablon:S (u nas już zaklepane). Wymaga poprawiania szablonów, ale to nietrudne.
 +
 +
[[Użytkownik:MarcinW|MarcinW]] 01:59, 26 sty 2012 (CET)
  
 
== Powitanie ==
 
== Powitanie ==
  
 
Zapraszam do dyskusji.
 
Zapraszam do dyskusji.

Wersja z 20:59, 25 sty 2012

OK

Coś tam powyjaśniaj w tych szablonach :)

Longin 01:54, 26 sty 2012 (CET)

Generalnie to wygląda tak, że chciałem doprowadzić do stanu gdzie powstanie Szablon:Ek i szablony z prośbą o nieedytowanie, o tym że to zalążek etc. No wiec zacząłem kopiować Wikipediowe szablony (tak, tak prawa autorskie poczekają xD ), ale one wymagały kolejnych i kolejnych i kolejnych. Dalej nie działają niektóe, choć zwykly Ombox (czy jak mu tam), powinien śmigać. Nie robiłem dokumentacji, bo to dużo kopiowania (ile można gwałcić te prawa?) no i dokumentacja wymaga 40 kolejnych szablonów. :D Generalnie jeśli coś jest mojego i przydatnego, to opisałem w Pomocy. Reszta to kalka z Wiki z pominięciem Szablon:Sz, kótry na WIkipedii występuje jako Szablon:S (u nas już zaklepane). Wymaga poprawiania szablonów, ale to nietrudne.

MarcinW 01:59, 26 sty 2012 (CET)

Powitanie

Zapraszam do dyskusji.