Dyskusja użytkownika:MarcinW: Różnice pomiędzy wersjami

Z ForumBridge.pl Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Duplikaty)
(Duplikaty)
Linia 1: Linia 1:
 
== Duplikaty ==
 
== Duplikaty ==
 +
Duplikaty były liczbami pojedynczymi kategorii lub literówkami. Połowę zrobiłem ja. :D W stronach specjalnych wybrałem kategorie, które są nieskategoryzowane i podobnie ze stronami. Akurat w kategoriach mamy jeszcze porządek, więc nie było problemu. W przyszłości będzie się sortowało po wielkości artykułu.
 +
 +
[[Użytkownik:MarcinW|MarcinW]] 14:39, 26 sty 2012 (CET)
 +
 +
 +
 
Pousuwałeś duplikaty. Chyba podobne nazwy - a nie takie same. Kto porobił duplikaty (boję się, że ja). Jak je wykryłeś?
 
Pousuwałeś duplikaty. Chyba podobne nazwy - a nie takie same. Kto porobił duplikaty (boję się, że ja). Jak je wykryłeś?
 
[[Użytkownik:Longin|Longin]] 12:26, 26 sty 2012 (CET)
 
[[Użytkownik:Longin|Longin]] 12:26, 26 sty 2012 (CET)

Wersja z 09:39, 26 sty 2012

Duplikaty

Duplikaty były liczbami pojedynczymi kategorii lub literówkami. Połowę zrobiłem ja. :D W stronach specjalnych wybrałem kategorie, które są nieskategoryzowane i podobnie ze stronami. Akurat w kategoriach mamy jeszcze porządek, więc nie było problemu. W przyszłości będzie się sortowało po wielkości artykułu.

MarcinW 14:39, 26 sty 2012 (CET)


Pousuwałeś duplikaty. Chyba podobne nazwy - a nie takie same. Kto porobił duplikaty (boję się, że ja). Jak je wykryłeś? Longin 12:26, 26 sty 2012 (CET)

OK

Coś tam powyjaśniaj w tych szablonach :)

Longin 01:54, 26 sty 2012 (CET)

Generalnie to wygląda tak, że chciałem doprowadzić do stanu gdzie powstanie Szablon:Ek i szablony z prośbą o nieedytowanie, o tym że to zalążek etc. No wiec zacząłem kopiować Wikipediowe szablony (tak, tak prawa autorskie poczekają xD ), ale one wymagały kolejnych i kolejnych i kolejnych. Dalej nie działają niektóe, choć zwykly Ombox (czy jak mu tam), powinien śmigać. Nie robiłem dokumentacji, bo to dużo kopiowania (ile można gwałcić te prawa?) no i dokumentacja wymaga 40 kolejnych szablonów. :D Generalnie jeśli coś jest mojego i przydatnego, to opisałem w Pomocy. Reszta to kalka z Wiki z pominięciem Szablon:Sz, kótry na WIkipedii występuje jako Szablon:S (u nas już zaklepane). Wymaga poprawiania szablonów, ale to nietrudne.

MarcinW 01:59, 26 sty 2012 (CET)

Powitanie

Zapraszam do dyskusji.