Dyskusja użytkownika:MarcinW

Z ForumBridge.pl Wiki
Wersja z dnia 08:27, 27 sty 2012 autorstwa MarcinW (dyskusja | edycje) (kolory karciane)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Duplikaty

Duplikaty były liczbami pojedynczymi kategorii lub literówkami. Połowę zrobiłem ja. :D W stronach specjalnych wybrałem kategorie, które są nieskategoryzowane i podobnie ze stronami. Akurat w kategoriach mamy jeszcze porządek, więc nie było problemu. W przyszłości będzie się sortowało po wielkości artykułu.

MarcinW 14:39, 26 sty 2012 (CET)


Pousuwałeś duplikaty. Chyba podobne nazwy - a nie takie same. Kto porobił duplikaty (boję się, że ja). Jak je wykryłeś? Longin 12:26, 26 sty 2012 (CET)

OK

Coś tam powyjaśniaj w tych szablonach :)

Longin 01:54, 26 sty 2012 (CET)

Generalnie to wygląda tak, że chciałem doprowadzić do stanu gdzie powstanie Szablon:Ek i szablony z prośbą o nieedytowanie, o tym że to zalążek etc. No wiec zacząłem kopiować Wikipediowe szablony (tak, tak prawa autorskie poczekają xD ), ale one wymagały kolejnych i kolejnych i kolejnych. Dalej nie działają niektóe, choć zwykly Ombox (czy jak mu tam), powinien śmigać. Nie robiłem dokumentacji, bo to dużo kopiowania (ile można gwałcić te prawa?) no i dokumentacja wymaga 40 kolejnych szablonów. :D Generalnie jeśli coś jest mojego i przydatnego, to opisałem w Pomocy. Reszta to kalka z Wiki z pominięciem Szablon:Sz, kótry na WIkipedii występuje jako Szablon:S (u nas już zaklepane). Wymaga poprawiania szablonów, ale to nietrudne.

MarcinW 01:59, 26 sty 2012 (CET)

Powitanie

Zapraszam do dyskusji.

kolory karciane

Mnie to rybka. :D Osobiście preferuję znaczek, choćby po to by w tagach było {{n}} i można potem było zmieniać globalnie. Gdyby miało być NT, to nikt by szablonu nie używał. :D

MarcinW 13:27, 27 sty 2012 (CET)


poprzednie kolory przywrócone dla odzywek kolorowych + zmienony kod html - teraz wyświetla się w każdej przeglądarce poprawnie. ( przepraszam za zamieszanie, ale w mojej przeglądarce wszystkie odzywki były po prostu czarne). Zielony trefl czy pomarańcz diamond - jak najbardziej za!

Co z tym "nieszczęsnym" NT ? w tej chwili jest jako graficzka, poprzedni znak jednak przynajmniej mi nie przypadł do gustu. Skoro piszemy PAS, ktr czy nie powinniśmy pisać normalnie 1NT ? Też lubię porządek, ale mimo wszystko proponowałbym pozostanie przy pisanym 1NT - skopiowanie fragmentu tekstu przez użytkownika nie będzie skutkowało jakimś krzakiem ... Co uważasz ?

Psychonat 10:23, 27 sty 2012 (CET)